Velkommen til en dag med trening, frokost, aktiviteter, konkurranser og gode tilbud på SiO Athletica!

På Åpen dag inviterer vi deg som er nysgjerrig på SiO Athletica, og medlemmer, til å bli bedre kjent med sentrene våre.Det skjer ulike ting på de forskjellige sentrene, så finn frem til ditt nærmeste senter og se hva som skjer!
Det er bare å møte opp på det du vil være med på! Ingen påmelding kreves.
Alle våre sentre byr på gratis frokost på morgenen/formiddagen. Det blir noe godt å spise, kaffe og hyggelig stemning – en fin start på dagen enten du skal videre på trening, forelesning eller jobb.
Gjennom dagen kan du delta på ulike aktiviteter, gruppetimer og konkurranser. Du kan også bli bedre kjent med våre personlige trenere, få en omvisning på senteret eller teste ulike tilbud.
På Athletica Vulkan starter dagen med gratis frokost kl. 07.30–10.00, og gjennom dagen blir det smaksprøver og giveaways.Mellom kl. 10.00 og 13.00 kan du bli med på korte ekspresstimer:
Fra kl. 13.00–15.00 kan du booke deg inn på PT Speed Date. På ti minutter får du snakke med en PT om et konkret mål, få et personlig tips og mulighet til å booke en gratis PT-time.
Klar for Vulkan Challenge? Test deg i fire øvelser:400 meter roing · Planke · Wall sit · Dead hangFullfør alle fire og bli med i trekningen av en PT-intro-pakke. For deg som liker litt ekstra konkurranse, blir det også leaderboard med dagens beste resultater.1. premie: PT-intro-pakke2. premie: SiO Athletica-bag3. premie: Treningspakke med drikkeflaske og håndkle
På Athletica Blindern starter dagen med gratis frokost 07.30–10.00, med blant annet granola, melk, Biola, frukt og proteinbarer. Det blir også en kaffestasjon gjennom morgenen.I resepsjonen finner du informasjon om dagens aktiviteter, gruppetimer, medlemskap og aktuelle tilbud.I PT-sonen kan du møte våre personlige trenere, stille spørsmål og få en gratis mini-konsultasjon eller teste PT mellom kl. 11 og 14. Det blir også korte omvisninger på utvalgte tidspunkt, hvor du kan bli kjent med de ulike treningsområdene, gruppetreningssalene og PT-sonen. Kl 15.00–15.45 er det workshop i benkpress. I tillegg blir det ordinære gruppetimer og ekstra ekspresstimer:Functional strength 08.00–08.30Pilates 12.00–12.30 Yoga Flow 12.40–13.10
På Athletica Domus blir det frokost fra kl. 07.00–10.00, med kaffe, te og juice, yoghurt, müsli og frukt, rundstykker og pålegg. Det blir også veganske og glutenfrie alternativer.Gjennom dagen kan du bli med på ulike aktiviteter, teste smaksprøver og delta i en Dead Hang-konkurranse i resepsjonsområdet.Ta utfordringen og se hvor lenge du klarer å henge! Alle som deltar får en liten goodiebag.Du kan også møte oss i resepsjonen for informasjon om medlemskap, gruppetimer, PT og andre tjenester, eller bli med på en omvisning på senteret.
Start dagen med gratis frokost fra Star Nutrition kl. 07.30–09.30, og bli med på gruppetimer og aktiviteter gjennom dagen. Det blir også gode tilbud på medlemskap og varer.Er du nysgjerrig på kampsport? På Åpen dag kan du prøve tilbudet vårt helt gratis:
På Athletica Kringsjå blir det selvfølgelig gratis frokost og kaffeservering fra 07.30–10.00, i tillegg til ekstra aktiviteter gjennom dagen.Ultimate Circle, kl. 13.00–13.45Bli med på en effektiv og morsom økt i utegymmen. Vi satser på å gjennomføre timen utendørs dersom været tillater det. Ved regn flyttes økten inn i studio.Hills and drills, kl. 18.00–19.99Bli med på en egen Hills and drills-løpetime utendørs. Dette er en spesifikk økt for løpsteknikk og tenkt som en inspirasjon til å krydre løpetreningen eller bare teste ut noe nytt og gøy!
På Athletica Centrum blir det en innholdsrik dag med litt senere frokost, gruppetimer, workshops og aktiviteter med PT-ene.Fra kl. 10.00–13.00 serveres det frokost og snacks fra Star Nutrition til både medlemmer og besøkende.
Test deg mot PT-eneFra kl. 10.30–14.00 kan du bli med på Beat the PT – en challenge hvor du konkurrerer mot våre personlige trenere. Det blir også premier fra Star Nutrition.Vil du heller ha svar på noe du lurer på? På Spør en PT kan du møte PT-ene våre og spørre om alt fra trening og kosthold til treningsprogrammer og øvelser.
Gruppetimer og workshopsGjennom dagen blir det flere ekstra gruppetimer:
Du kan også bli med på Watt Cycling-workshop kl. 09.30–10.00 eller kl. 15.00–15.30 – en introduksjon til Watt Cycling.
Enten du er medlem fra før eller bare er nysgjerrig på hva SiO Athletica har å by på: Kom innom, bli med på en aktivitet, smak på noe godt og bli kjent med oss!Vi gleder oss til å se deg på Åpen dag!
