Lisbeth Dyrberg

Administrerende direktør i SiO

22 59 83 43 40 20 09 99 lisbeth.dyrberg@sio.no

Tone Standal Vesterhus

Styreleder i SiO

97 57 10 19 styreleder@sio.no

Nina Langeland

Kommunikasjonsdirektør i SiO

92 61 81 41 nina.langeland@sio.no

Unni Irmelin Kvam

Pressekontakt i SiO

95 17 26 72 unni.irmelin.kvam@sio.no


Bolig

Trond Bakke

Direktør, SiO Bolig

22 18 83 12 40 20 40 01 trond.bakke@sio.no


Mat og drikke

Per Christensen

Administrerende direktør, SiO Mat og Drikke AS

22 85 33 91 92 80 25 02 Per.Christensen@sio.no


Helse

Kari Jussie Lønning

Leder, SiO Helse

22 85 31 75 40 22 49 81 kjl@sio.no


Trening

Fredrik Refsnes

Direktør, SiO Athletica

93 65 60 17 fredrik.refsnes@sio.no


Barnehage

Dordi Sylte

Leder, SiO Barnehage

402 00 029 dordi.sylte@sio.no


Jobb og karriere

Gisle Hellsten

Leder, Karrieresenteret ved UiO

22 85 32 53 48 09 70 24 gisle.hellsten@sio.no